Stwórz dopasowane rozwiązanie Konfigurator modułów CMS.PULAWSKI

W celu doboru modułów do naszego systemu zarządzania treścią, zapraszamy do zapoznania się z informacjami odnośnie każdego z nich.

Realizacja w wykorzystaniem CMS.PULAWSKI
Aktualności

Aktualności

Moduł aktualności (nowości) to system zarządzania nowymi artykułami w postaci umieszczania zdjęcia, opisu oraz załączników w serwisie. Każda aktualność ma wprowadzoną datę publikacji oraz wygaśnięcia, co powoduje automatyczne przeniesienie nieaktualnej już wiadomości do archiwum. Wszystkie aktualności są archiwizowane w postaci listy.

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

Dostępna jest w dwóch wariantach, jako prosta oraz zaawansowana galeria. Każda z nich może wyświetlać się tak w jednej, jak i w wielu kategoriach. W każdej kategorii można dowolnie zarządzać kolejnością wyświetlanych zdjęć.

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jest to duże usprawnienie funkcjonalności strony internetowej. Jeśli strona posiada więcej niż 10 podstron warto zastosować na niej wyszukiwarkę. Odwiedzający dzięki niej szybko znajdzie informacje, których szuka.

Slajder

Slider - rotator banerów

Potoczna nazwa Slider (rotator slajdów / banerów) - moduł pozwalający wyświetlić w atrakcyjny sposób szczegóły własnej oferty na stronie głównej. Przy tworzeniu slajdu mamy możliwość dodania zdjęcia, tytułu, opisu oraz opcjonalnie adresu URL strony, do której dany slajd może przekierować po jego kliknięciu.

Dlaczego warto mieć slider na stronie i co nam umożliwia

- możliwość szybkiego i łatwego umieszczania reklam lub ważnych przekazów na stronie WWW, które będą w transparentny sposób wyświetlane,
- nielimitowana ilość wprowadzanych reklam jednocześnie,
- łatwe zarządzanie kolejnością wyświetlania slajdów, dzieki funkcji catch and drop,
- nawigacja, dzięki której można przejść do danego slajdu (np. lista numerowana lub kropki symbolizujące poszczególne slajdy),
- przełączniki do poprzedniego i następnego slajdu (najczęściej strzałki),
- różne rodzaje efektów przejść między slajdami (np. efekt przejścia jednego slajdu w drugi),
- umieszczenie treści na slajdzie.

Event

Event / Wydarzenie

Moduł pozwala zarządzać elementami dodatkowymi na stronie, które włączamy w danym okresie, np. w czasie świąt czapka Mikołaja przy logotypie lub śnieg w tle strony. Na etapie projektowania strony ustalamy z klientem wygląd eventów.

Terminarz

Terminarz

Pozwala na administrowanie terminarzem, dodawanie zdarzeń oraz określanie ich czasu, możliwość dodawania opisu. Świetny dla siłowni i klubów fitness oraz firm, które organizują zdarzenia cyklicznie.

Szkolenia

Szkolenia

Rozbudowany system do organizacji szkoleń oraz kursów, pozwala na planowanie i zarządzanie kursami oraz szkoleniami. Dzięki temu modułowi można zapisać się na wybrane szkolenie. Administrator może w pełni zarządzać szkoleniami – wygląd zgodnie z opracowaniem graficznym strony. Pełna funkcjonalność dopasowana jest indywidualnie.

Boksy strategiczne

Boksy strategiczne

To informacje o strategicznych usługach-produktach firmy, które wyświetlają się na stronie w postaci zdjęcia i opisu z opcją adresu URL strony, do której dany boks może przekierować po jego kliknięciu. Można nimi swobodnie administrować – dodawać, usuwać, edytować. Sposób wyświetlania uzależniony jest od wersji graficznej strony i do niej dopasowany.

Pracownicy

Pracownicy / Zespół

Moduł pozwala w prosty sposób zbudować efektowną stronę z informacjami o pracownikach w postaci:
- zdjęć,
- stanowisk,
- opisu,
- kontaktu e-mail,
- telefonu,
- linków do sieci społecznościowych.

Blog

Blog

Moduł pozwala prowadzić bloga, planować wyświetlanie treści z wyprzedzeniem. Posiada archiwum i możliwość tworzenia kategorii.

Opinie

Referencje / Opinie

Dzięki niemu w łatwy sposób możemy dodać opinie swoich klientów. Ich atrakcyjna forma oraz ciekawa treść z pewnością zachęci przyszłych kontrahentów.

QR Code

QR Code

Podobnie jak zwykły kod kreskowy, służy do kodowania znaków w taki sposób, aby mogły być błyskawicznie odczytane przez specjalne czytniki – tablety i smartphony. Bardzo popularny i ciągle rozwijający się trend.

Marker Google

Mapy Google

Pozwala administrować dowolną liczbą miejsc/oddziałów na mapach Google oraz sposobem ich wyświetlania. Za jego pomocą możemy również dodawać opisy do miejsc oraz zdjęcia.

Social Media

Integracja z social media

Łatwa integracja z sieciami społecznościowymi: Facebook, Twitter czy też Google Plus. Moduł dopasowany do projektu graficznego.

Plugin YouTube

Plugin YouTube

W łatwy sposób możemy dodać film z Youtube w dowolne miejsce na naszej stronie www. W panel wbudowana jest wyszukiwarka.

Aktualne promocje

Aktualne promocje

Moduł obsługujący promocje ułatwi sprzedaż produktu. Istnieje możliwość stworzenia nieskończonej liczby promocji w obrębie systemu i przypisania ich do różnych produktów lub ofert. Przygotuj atrakcyjną grafikę, a użytkownik chętnie zapozna się z oferowaną przez Ciebie promocją.

SEO

Rozbudowany moduł SEO

Dzięki SEO możesz w panelu administracyjnym CMS uzupełnić najważniejsze dane jakie odczyta wyszukiwarka Google. Możesz również zmienić strukturę linka na dowolną. Sprawisz, że Google wyżej i częściej wyświetli twoją stronę.

Newsletter

Newsletter

Moduł automatyzuje zadanie wysyłania większej ilości korespondencji do Twoich klientów. Każdy użytkownik strony może zapisać się na listę mailingową dzięki czemu będzie otrzymywał od Ciebie informacje o ciekawych wydarzeniach.


Możliwości:


- historia wysyłek,
- wizualna edycja wiadomości,
- możliwość zaplanowania wysyłki w przyszłości,
- zarządzanie grupami subskrybentów,
- dodawanie, usuwanie i edytowanie subskrybentów.

Kopia zapasowa

Kopia zapasowa

Moduł umożliwiający tworzenie kopii zapasowej bazy danych (zawartości strony) i przywracanie jej. Kopie dostępne są w postaci listy ułożonej wg. dat. W łatwy sposób możemy przywrócić kopie z wybranego dnia lub godziny.

Administratorzy

Administratorzy

Moduł pozwalający na tworzenie nieograniczonej ilości kont użytkowników, do których można przypisać dostęp do poszczególnych modułów panelu administracyjnego.

Statystyki

Statystyki Google Analytics

Szczegółowe statystyki odwiedzin strony, które z pewnością przydadzą się każdej firmie.

Logotyp

Domena

W naszej firmie kupisz i przedłużysz domeny internetowe w najlepszych cenach.

Logotyp

Hosting

Zapewniamy stabilny i bardzo szybki hosting stron www.

Nie jesteś pewny co wybrać? Postaramy się pomóc!