• ul. Hanasiewicza 17a, 35-103 Rzeszów
  • 17 250 21 29

Formularz kontaktowy

Dlaczego warto mieć na stronie internetowej formularz kontaktowy

Pozwala na wysłanie wiadomości bezpośrednio ze strony internetowe na pocztę właściciela strony. Osoba odwiedzająca Twoją stronę może "tu i teraz" się z Tobą skontaktować i przesłać Ci zapytanie dotyczące oferty, usługi lub produktu. Dobrze zaprojektowany formularz ułatwi Ci odpowiedź i przygotowanie właściwej oferty dla zapytania.

Atrakcyjność formularza.

Wygląd oraz struktura formularza zachęca do jego uzupełnienia. Nieczytelne formularze są pomijane przez odwiedzających. Jeśli formularz jest za długi, odwiedzający go nie uzupełni. Struktura formularza oraz jego wygląd powinny w łatwy i jak najszybszy sposób umożliwić uzupełnienie formularza kontaktowego. Dlatego należy ograniczyć ilość pól do wpisywania a zasugerować wybór z dostępnych pól. Np. tematu zapytania, gdzie odwiedzajacy wybierze z listy temat jaki go interesuje.


Bezpieczeństwo

Dzięki zastosowaniu zabezpieczeń CAPATCHA system weryfikuje, rozpoznaje człowieka i nie pozwala robotom na przesyłanie spamu na naszą skrzynkę.
Stosowanym zabezpieczeniem jest odczytywanie treści z obrazka (zazwyczaj losowo dobranych znaków bądź krótkiego wyrazu). Obrazek ten jest możliwy do odczytania przez człowieka, jednakże odczytanie go przez komputer jest, przynajmniej w założeniu, bardzo trudne.
 

Przykładowy formularz kontaktowy

CMS wykorzystuje najnowsze technologie

Bądźmy w kontakcie, dołącz do naszych profili na: